| Sale | $15M |
| Lease | $36K |
Property ID : SPS987
|
|
|
|
|
| 1050 Sq Ft | 1050 Sq Ft | 4 | 2 |
| Lease | $50K |
Property ID : SKA2845
|
|
|
|
|
| 2500 Sq Ft | 1888 Sq Ft | 3 | 2 |
| Lease | $125K |
Property ID : CWB2975
|
|
|
|
|
| - | 3201 Sq Ft | 4 | 5 |
| Sale | $12M |
Property ID : SPS1134
|
|
|
|
|
| 1400 Sq Ft | 1400 Sq Ft | 3 | 1 |
| Lease | $80K |
Property ID : CWB317
|
|
|
|
|
| 2600 Sq Ft | 2196 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $16.8M |
Property ID : SPS3170
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 3 | 3 |
| Sale | $33M |
Property ID : SSB574
|
|
|
|
|
| 2000 Sq Ft | 1742 Sq Ft | 2 | 3 |
| Sale | $14.8M |
Property ID : SPS2745
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 5 |
| Lease | $95K |
Property ID : SSB1366
|
|
|
|
|
| 2300 Sq Ft | 1957 Sq Ft | 3 | 4 |
Property ID : SPS3334
Contact us for pricing