| Lease | $58K |
Property ID : SPC352
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 6 | 3 |
| Sale | $27M |
| Lease | $60K |
Property ID : CWB2551
|
|
|
|
|
| 2810 Sq Ft | 1473 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $45M |
Property ID : SSB2445
|
|
|
|
|
| 2400 Sq Ft | 1985 Sq Ft | 3 | 2 |
| Sale | $59M |
| Lease | $95K |
Property ID : SSB1366
|
|
|
|
|
| 2300 Sq Ft | 1957 Sq Ft | 3 | 4 |
| Lease | $48K |
Property ID : SPS3316
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $13.68M |
| Lease | $37K |
Property ID : SSB1360
|
|
|
|
|
| 865 Sq Ft | 686 Sq Ft | 2 |