| Sale | $24.5M |
Property ID : SPS697
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $14M |
| Lease | $35K |
Property ID : SPS3320
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 5 | 2 |
| Sale | $23M |
Property ID : CWB2425
|
|
|
|
|
| - | 1147 Sq Ft | 3 | 1 |
| Sale | $10.5M |
| Lease | $32K |
Property ID : SPS3321
|
|
|
|
|
| 1200 Sq Ft | 1200 Sq Ft | 3 | 1 |
| Sale | $10M |
Property ID : SPS2301
|
|
|
|
|
| 1200 Sq Ft | 1200 Sq Ft | 3 | 2 |
| Sale | $32M |
Property ID : SSB1253
|
|
|
|
|
| 1800 Sq Ft | 1438 Sq Ft | 3 | 2 |
| Sale | $17.38M |
Property ID : SPS3170
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 3 | 3 |
| Lease | $50K |
Property ID : SKA2032
|
|
|
|
|
| 1851 Sq Ft | 1223 Sq Ft | 4 | 2 |
| Sale | $29M |
Property ID : SKA2492
|
|
|
|
|
| 2883 Sq Ft | 1855 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $19.8M |
| Lease | $49K |
Property ID : SPS1968
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 5 | 2 |
Property ID : MRC3327
Contact us for pricing