| Sale | $51M |
Property ID : CWB2953
|
|
|
|
|
| 2200 Sq Ft | 1885 Sq Ft | 3 | 2 |
| Sale | $20.8M |
Property ID : SSB336
|
|
|
|
|
| 1348 Sq Ft | 1083 Sq Ft | 2 | 2 |
| Sale | $35M |
| Lease | $68K |
Property ID : SPS2509
|
|
|
|
|
| 1750 Sq Ft | 1750 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $23.8M |
Property ID : SSB2674
|
|
|
|
|
| 1535 Sq Ft | 1218 Sq Ft | 3 | 1 |
| Sale | $75M |
Property ID : MRC3326
|
|
|
|
|
| 5108 Sq Ft | 3890 Sq Ft | 7 | 4 |
| Lease | $58K |
Property ID : SPS2938
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 4 |
| Sale | $29.2M |
Property ID : CWB155
|
|
|
|
|
| 2125 Sq Ft | 1739 Sq Ft | 3 | 2 |
| Lease | $80K |
Property ID : SPC2127
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 5 | 2 |
| Sale | $42M |
Property ID : SSB600
|
|
|
|
|
| 2291 Sq Ft | 1770 Sq Ft | 3 | 2 |
| Sale | $22.8M |
Property ID : SKA2561
|
|
|
|
|
| 1076 Sq Ft | 1076 Sq Ft | 3 | 1 |
Property ID : SPS3334
Contact us for pricing