| Lease | $58K |
Property ID : SPC2821
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 5 |
| Sale | $18M |
Property ID : CWB1516
|
|
|
|
|
| 1680 Sq Ft | 1250 Sq Ft | 3 | 2 |
| Sale | $49.98M |
Property ID : CWB581
|
|
|
|
|
| 5003 Sq Ft | 3126 Sq Ft | 5 | 4 |
| Sale | $20M |
Property ID : SPS3101
|
|
|
|
|
| 1800 Sq Ft | 1800 Sq Ft | 3 | 2 |
| Lease | $92K |
Property ID : MRC400
|
|
|
|
|
| 2391 Sq Ft | 1819 Sq Ft | 3 | 2 |
| Sale | $27M |
| Lease | $60K |
Property ID : SPS2682
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 3 | 2 |
| Sale | $7.5M |
Property ID : SKA2874
|
|
|
|
|
| - | 566 Sq Ft | 1 |
| Sale | $39.8M |
Property ID : SKA1251
|
|
|
|
|
| 4028 Sq Ft | 2109 Sq Ft | 3 | 3 |
Property ID : SKA3333
Contact us for pricing