| Sale | $7.5M |
Property ID : SKA2874
|
|
|
|
|
| - | 566 Sq Ft | 1 |
| Sale | $39.8M |
Property ID : SKA1251
|
|
|
|
|
| 4028 Sq Ft | 2109 Sq Ft | 3 | 3 |
| Sale | $40M |
| Lease | $95K |
Property ID : SPC2942
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 5 |
| Sale | $25M |
| Lease | $65K |
Property ID : SPS3328
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 2 |
| Sale | $30M |
Property ID : SPS1282
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 5 |
| Lease | $65K |
Property ID : CWB2345
|
|
|
|
|
| - | 1837 Sq Ft | 4 | 2 |
| Sale | $17.2M |
Property ID : SPS2996
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 3 | 4 |
| Sale | $13.98M |
Property ID : SPS832
|
|
|
|
|
| 1350 Sq Ft | 1350 Sq Ft | 3 | 1 |
| Sale | $42M |
Property ID : MRC1598
|
|
|
|
|
| 2391 Sq Ft | 1819 Sq Ft | 3 | 2 |
| Sale | $26.8M |
Property ID : SPC1289
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 2 |
Property ID : SPS3334
Contact us for pricing