| Sale | $13.8M |
Property ID : CWB1480
|
|
|
|
|
| 1244 Sq Ft | 1104 Sq Ft | 3 | 1 |
| Lease | $80K |
Property ID : MRC1231
|
|
|
|
|
| 1885 Sq Ft | 1371 Sq Ft | 3 | 2 |
| Sale | $6.5M |
Property ID : MRC2621
|
|
|
|
|
| 637 Sq Ft | 522 Sq Ft | 2 |
| Sale | $18M |
Property ID : SPS1285
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 2 |
| Sale | $10.8M |
Property ID : SPC369
|
|
|
|
|
| 1400 Sq Ft | 1400 Sq Ft | 3 | 1 |
| Sale | $20M |
Property ID : SPS891
|
|
|
|
|
| 1950 Sq Ft | 1950 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $8M |
| Lease | $25K |
Property ID : SKA2239
|
|
|
|
|
| 700 Sq Ft | 700 Sq Ft | 2 |
| Sale | $16M |
Property ID : SPS3329
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $28.5M |
Property ID : SKA2043
|
|
|
|
|
| 2341 Sq Ft | 1598 Sq Ft | 4 | 2 |
| Lease | $72K |
Property ID : SSB533
|
|
|
|
|
| 2393 Sq Ft | 1762 Sq Ft | 3 | 2 |
Property ID : SPS3334
Contact us for pricing