| Sale | $12.8M |
Property ID : CWB3201
|
|
|
|
|
| 1371 Sq Ft | 1147 Sq Ft | 3 | 1 |
| Sale | $28M |
| Lease | $78K |
Property ID : SPS1411
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $16M |
Property ID : CWB2761
|
|
|
|
|
| - | 1162 Sq Ft | 3 | 1 |
| Sale | $12M |
| Lease | $32K |
Property ID : SPS3320
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 5 | 2 |
| Sale | $21M |
| Lease | $60K |
Property ID : SPC670
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 5 | 2 |
| Lease | $57K |
Property ID : CWB3145
|
|
|
|
|
| 2400 Sq Ft | 1966 Sq Ft | 3 | 2 |
| Sale | $28.8M |
Property ID : SPS1869
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $13.8M |
Property ID : CWB1480
|
|
|
|
|
| 1244 Sq Ft | 1104 Sq Ft | 3 | 1 |
| Lease | $80K |
Property ID : MRC1231
|
|
|
|
|
| 1885 Sq Ft | 1371 Sq Ft | 3 | 2 |
| Sale | $6.5M |
Property ID : MRC2621
|
|
|
|
|
| 637 Sq Ft | 522 Sq Ft | 2 |
Property ID : SKA3333
Contact us for pricing