Sai Kung Open View Garden Twin Flat SPS3321
Sai Kung
Property ID
SPS3321
Post ID
277034
30/04/2026
|
| Gross Area | 1200 Sq Ft |
| Saleable Area | 1200 Sq Ft |
| Garden Area | 400 sq. ft |
Sai Kung Open View Garden Twin Flat SPS3321
| Main Type | Village House |
| Additional Type | Twin Village House |
| Garden | 400 sq.ft |
| Balcony/ Terrace | 1 |
| View | Open View |
| Living Rooms | 1 |
| Dining Rooms | 1 |
| Kitchens | Open Kitchen |
| Regular Bedrooms | 3 |
| Guest Bathrooms | 1 |
| Family Bathrooms | 1 |
| Maids Rooms | 1 |
| Internet | Available |
| Gas | LP Gas |
| Pre-School | Woodland Sai Kung Pre-School Hong Kong Academy (HKA) Wu Kai Sha Kindergarden (ESF) Nord Anglia International Pre-School (Sai Kung) |
| Primary School | Hong Kong Academy (HKA) |
| Secondary School | Hong Kong Academy (HKA) Cheng Chek Chee Secondary School |
| University | The Hong Kong University of Science and Technology |
Property ID : MRC3327
Contact us for pricing| Sale | $13.8M |
| Lease | $37K |
Property ID : SSB1360
|
|
|
|
|
| 865 Sq Ft | 686 Sq Ft | 2 |
| Sale | $14M |
| Lease | $38K |
Property ID : CWB2968
|
|
|
|
|
| 1371 Sq Ft | 1147 Sq Ft | 3 | 1 |
| Sale | $15.8M |
| Lease | $48K |
Property ID : FNS587
|
|
|
|
|
| 1368 Sq Ft | 1182 Sq Ft | 3 | 1 |