| Lease | $95K |
Property ID : MRC1280
|
|
|
|
|
| 2554 Sq Ft | 1945 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $29.8M |
| Lease | $60K |
Property ID : MRC3291
|
|
|
|
|
| 1907 Sq Ft | 1371 Sq Ft | 4 | 2 |
| Sale | $49.98M |
Property ID : CWB581
|
|
|
|
|
| 5003 Sq Ft | 3126 Sq Ft | 5 | 4 |
| Sale | $65M |
Property ID : CWB3331
|
|
|
|
|
| 4654 Sq Ft | 3193 Sq Ft | 3 | 4 |
| Sale | $30.5M |
| Lease | $68K |
Property ID : SKA478
|
|
|
|
|
| 2638 Sq Ft | 1691 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $18.5M |
Property ID : CWB991
|
|
|
|
|
| 1680 Sq Ft | 1250 Sq Ft | 2 | 1 |