| Sale | $27M |
| Lease | $60K |
Property ID : CWB2551
|
|
|
|
|
| 2810 Sq Ft | 1473 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $45M |
Property ID : SSB2445
|
|
|
|
|
| 2400 Sq Ft | 1985 Sq Ft | 3 | 2 |
| Sale | $59M |
| Lease | $95K |
Property ID : SSB1366
|
|
|
|
|
| 2300 Sq Ft | 1957 Sq Ft | 3 | 4 |
| Sale | $59M |
| Lease | $98K |
Property ID : SKA586
|
|
|
|
|
| 2507 Sq Ft | 1931 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $95M |
Property ID : FNS2875
|
|
|
|
|
| 3409 Sq Ft | 2537 Sq Ft | 4 | 5 |
| Sale | $42M |
| Lease | $95K |
Property ID : SSB259
|
|
|
|
|
| 1800 Sq Ft | 1475 Sq Ft | 4 | 5 |