| Sale | $34.8M |
| Lease | $78K |
Property ID : SSB2557
|
|
|
|
|
| 2325 Sq Ft | 1702 Sq Ft | 5 | 3 |
| Lease | $95K |
Property ID : SSB1366
|
|
|
|
|
| 2300 Sq Ft | 1957 Sq Ft | 3 | 4 |
| Lease | $43K |
Property ID : SPS3334
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 3 | 4 |
| Lease | $80K |
Property ID : SPC2888
|
|
|
|
|
| 2034 Sq Ft | 2034 Sq Ft | 3 | 1 |
| Sale | $13.5M |
| Lease | $39.8K |
Property ID : CWB2106
|
|
|
|
|
| 1292 Sq Ft | 1147 Sq Ft | 3 | 1 |
| Lease | $92K |
Property ID : MRC400
|
|
|
|
|
| 2391 Sq Ft | 1819 Sq Ft | 3 | 2 |