| Sale | $10.5M |
| Lease | $32K |
Property ID : SPS3321
|
|
|
|
|
| 1200 Sq Ft | 1200 Sq Ft | 3 | 1 |
| Sale | $10M |
Property ID : SPS2301
|
|
|
|
|
| 1200 Sq Ft | 1200 Sq Ft | 3 | 2 |
| Sale | $17.38M |
Property ID : SPS3170
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 3 | 3 |
| Sale | $19.8M |
| Lease | $49K |
Property ID : SPS1968
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 5 | 2 |
| Lease | $68K |
Property ID : SPC3149
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 5 | 2 |
| Sale | $19M |
Property ID : SPS3163
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 3 | 2 |