| Sale | $28.8M |
Property ID : SPS3210
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 3 | 2 |
| Sale | $10M |
| Lease | $28K |
Property ID : SPS1349
|
|
|
|
|
| 1300 Sq Ft | 1300 Sq Ft | 3 | 2 |
| Sale | $29.8M |
Property ID : SPC2255
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 3 | 3 |
| Sale | $17.5M |
Property ID : SPS1699
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 5 | 3 |
| Sale | $28M |
| Lease | $78K |
Property ID : SPS1411
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $12M |
| Lease | $32K |
Property ID : SPS3320
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 5 | 2 |