| Lease | $95K |
Property ID : MRC1280
|
|
|
|
|
| 2554 Sq Ft | 1945 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $29.8M |
| Lease | $60K |
Property ID : MRC3291
|
|
|
|
|
| 1907 Sq Ft | 1371 Sq Ft | 4 | 2 |
| Sale | $35M |
| Lease | $85K |
Property ID : SKA2377
|
|
|
|
|
| 1549 Sq Ft | 1549 Sq Ft | 3 | 3 |
| Sale | $30.5M |
| Lease | $68K |
Property ID : SKA478
|
|
|
|
|
| 2638 Sq Ft | 1691 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $10M |
| Lease | $28K |
Property ID : SPS1349
|
|
|
|
|
| 1300 Sq Ft | 1300 Sq Ft | 3 | 2 |
| Sale | $28M |
| Lease | $78K |
Property ID : SPS1411
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 3 |