Sai Kung Lung Mei Village Twin House SPS1841
Sai Kung
Property ID
SPS1841
Post ID
64958
06/12/2019
|
| Gross Area | 4200 Sq Ft |
| Saleable Area | 4200 Sq Ft |
| Garden Area | 1000 sq. ft |
Sai Kung Lung Mei Village Twin House SPS1841
| Main Type | Village House |
| Additional Type | Twin Village House |
| Garden | 1000 sq.ft |
| Balcony/ Terrace | 4 |
| View | Mountain View |
| Living Rooms | 1 |
| Dining Rooms | 1 |
| Kitchens | Open Kitchen |
| Ensuite Bedrooms | 1 |
| Regular Bedrooms | 4 |
| Guest Bathrooms | 2 |
| Family Bathrooms | 3 |
| Roof Top | 2 |
| Car Park | 2 |
| Store Rooms | 1 |
| Maids Rooms | 1 |
| Internet | Available |
| Gas | LP Gas |
| Gate | Private Gate |
| Pre-School | Hong Kong Academy (HKA) |
Property ID : MRC2573
Contact us for pricing| Sale | $34.8M |
| Lease | $78K |
Property ID : SSB2557
|
|
|
|
|
| 2325 Sq Ft | 1702 Sq Ft | 5 | 3 |
| Sale | $34M |
| Lease | $60K |
Property ID : SPS197
|
|
|
|
|
| 1630 Sq Ft | 1630 Sq Ft | 3 | 2 |
| Sale | $34.8M |
| Lease | $68K |
Property ID : MRC3103
|
|
|
|
|
| 2064 Sq Ft | 1530 Sq Ft | 4 | 2 |