| Sale | $15M |
| Lease | $43K |
Property ID : CWB3187
|
|
|
|
|
| - | 1097 Sq Ft | 2 | 1 |
| Lease | $80K |
Property ID : SPC480
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 2 |
| Lease | $68K |
Property ID : SPC893
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 2 |
| Sale | $13M |
Property ID : SKA1380
|
|
|
|
|
| 2003 Sq Ft | 1234 Sq Ft | 3 | 3 |
| Sale | $50M |
| Lease | $85K |
Property ID : SSB525
|
|
|
|
|
| 2400 Sq Ft | 2164 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $42M |
| Lease | $95K |
Property ID : SSB259
|
|
|
|
|
| 1800 Sq Ft | 1475 Sq Ft | 4 | 5 |