| Sale | $42M |
Property ID : MRC1598
|
|
|
|
|
| 2391 Sq Ft | 1819 Sq Ft | 3 | 2 |
| Sale | $123M |
Property ID : FNS3330
|
|
|
|
|
| 3525 Sq Ft | 3525 Sq Ft | 4 | 5 |
| Sale | $13.8M |
Property ID : SPS2580
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 3 | 3 |
| Lease | $95K |
Property ID : MRC1280
|
|
|
|
|
| 2554 Sq Ft | 1945 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $29.8M |
| Lease | $60K |
Property ID : MRC3291
|
|
|
|
|
| 1907 Sq Ft | 1371 Sq Ft | 4 | 2 |
| Sale | $35M |
| Lease | $85K |
Property ID : SKA2377
|
|
|
|
|
| 1549 Sq Ft | 1549 Sq Ft | 3 | 3 |