| Sale | $27M |
| Lease | $60K |
Property ID : SPS2682
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 3 | 2 |
| Sale | $7.5M |
Property ID : SKA2874
|
|
|
|
|
| - | 566 Sq Ft | 1 |
| Sale | $39.8M |
Property ID : SKA1251
|
|
|
|
|
| 4028 Sq Ft | 2109 Sq Ft | 3 | 3 |
| Sale | $40M |
| Lease | $95K |
Property ID : SPC2942
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 5 |
| Sale | $30M |
Property ID : SPS1282
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 5 |
| Lease | $65K |
Property ID : CWB2345
|
|
|
|
|
| - | 1837 Sq Ft | 4 | 2 |