| Sale | $14.5M |
Property ID : SPS2347
|
|
|
|
|
| 1800 Sq Ft | 1800 Sq Ft | 3 | 2 |
| Sale | $22.8M |
Property ID : SPS746
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 3 |
| Lease | $45K |
Property ID : CWB490
|
|
|
|
|
| 1680 Sq Ft | 1250 Sq Ft | 3 | 2 |
| Lease | $80K |
Property ID : SPC481
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 5 | 2 |
| Sale | $35M |
| Lease | $70K |
Property ID : SKA3306
|
|
|
|
|
| 1985 Sq Ft | 1562 Sq Ft | 2 | 2 |
| Sale | $50M |
| Lease | $68K |
Property ID : SSB827
|
|
|
|
|
| 2505 Sq Ft | 1902 Sq Ft | 4 | 2 |