| Sale | $8M |
| Lease | $25K |
Property ID : SKA2239
|
|
|
|
|
| 700 Sq Ft | 700 Sq Ft | 2 |
| Sale | $16M |
Property ID : SPS3329
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $28.5M |
Property ID : SKA2043
|
|
|
|
|
| 2341 Sq Ft | 1598 Sq Ft | 4 | 2 |
| Lease | $72K |
Property ID : SSB533
|
|
|
|
|
| 2393 Sq Ft | 1762 Sq Ft | 3 | 2 |
| Sale | $15M |
| Lease | $36K |
Property ID : SPS987
|
|
|
|
|
| 1050 Sq Ft | 1050 Sq Ft | 4 | 2 |
| Lease | $50K |
Property ID : SKA2845
|
|
|
|
|
| 2500 Sq Ft | 1888 Sq Ft | 3 | 2 |