| Sale | $15.2M |
| Lease | $42K |
Property ID : CWB3207
|
|
|
|
|
| - | 906 Sq Ft | 3 | 1 |
| Sale | $26M |
Property ID : CWB932
|
|
|
|
|
| 2125 Sq Ft | 1739 Sq Ft | 3 | 2 |
| Sale | $7M |
Property ID : SKA3213
|
|
|
|
|
| - | 590 Sq Ft | 2 |
| Sale | $13.8M |
Property ID : SKA1229
|
|
|
|
|
| 1395 Sq Ft | 1076 Sq Ft | 3 | 1 |
| Sale | $14M |
| Lease | $38K |
Property ID : SPS3258
|
|
|
|
|
| 1650 Sq Ft | 1650 Sq Ft | 3 | 1 |
| Sale | $11M |
Property ID : SPS1178
|
|
|
|
|
| 1650 Sq Ft | 1650 Sq Ft | 4 | 2 |
| Sale | $5M |
Property ID : SPS3064
|
|
|
|
|
| 700 Sq Ft | 700 Sq Ft | 2 |
| Sale | $39.8M |
Property ID : SSB1144
|
|
|
|
|
| 1600 Sq Ft | 1354 Sq Ft | 3 | 2 |
| Sale | $12M |
Property ID : SKA2836
|
|
|
|
|
| 2003 Sq Ft | 1234 Sq Ft | 3 | 4 |
| Sale | $39.8M |
| Lease | $148K |
Property ID : SPS1812
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 3 |
Property ID : SPS3334
Contact us for pricing