Sai Kung Lung Mei Village Twin House SPS1841
Sai Kung
Property ID
SPS1841
Post ID
64958
06/12/2019
|
| Gross Area | 4200 Sq Ft |
| Saleable Area | 4200 Sq Ft |
| Garden Area | 1000 sq. ft |
Sai Kung Lung Mei Village Twin House SPS1841
| Main Type | Village House |
| Additional Type | Twin Village House |
| Garden | 1000 sq.ft |
| Balcony/ Terrace | 4 |
| View | Mountain View |
| Living Rooms | 1 |
| Dining Rooms | 1 |
| Kitchens | Open Kitchen |
| Ensuite Bedrooms | 1 |
| Regular Bedrooms | 4 |
| Guest Bathrooms | 2 |
| Family Bathrooms | 3 |
| Roof Top | 2 |
| Car Park | 2 |
| Store Rooms | 1 |
| Maids Rooms | 1 |
| Internet | Available |
| Gas | LP Gas |
| Gate | Private Gate |
| Pre-School | Hong Kong Academy (HKA) |
Property ID : MRC3327
Contact us for pricing| Sale | $39.88M |
| Lease | $75K |
Property ID : MRC375
|
|
|
|
|
| 2554 Sq Ft | 1945 Sq Ft | 4 | 2 |
| Sale | $25M |
| Lease | $65K |
Property ID : SPS3328
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 2 |
| Sale | $85M |
| Lease | $85K |
Property ID : CWB2209
|
|
|
|
|
| 2636 Sq Ft | 2119 Sq Ft | 4 | 2 |