| Sale | $15M |
| Lease | $36K |
Property ID : SPS987
|
|
|
|
|
| 1050 Sq Ft | 1050 Sq Ft | 4 | 2 |
| Sale | $12M |
Property ID : SPS1134
|
|
|
|
|
| 1400 Sq Ft | 1400 Sq Ft | 3 | 1 |
| Sale | $16.8M |
Property ID : SPS3170
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 3 | 3 |
| Sale | $14.8M |
Property ID : SPS2745
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 5 |
| Sale | $13M |
| Lease | $33K |
Property ID : SPS2924
|
|
|
|
|
| 1400 Sq Ft | 1400 Sq Ft | 4 |
| Lease | $58K |
Property ID : SPC2821
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 5 |