| Sale | $30M |
| Lease | $88K |
Property ID : SPS1282
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 5 |
| Sale | $24M |
Property ID : SPS683
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2101 Sq Ft | 4 | 4 |
| Sale | $24.5M |
Property ID : SPS697
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $14M |
| Lease | $35K |
Property ID : SPS3320
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 5 | 2 |
| Sale | $39M |
Property ID : SPC755
|
|
|
|
|
| 3150 Sq Ft | 3150 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $12.8M |
| Lease | $38K |
Property ID : SPC2579
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 5 |