| Sale | $32M |
| Lease | $70K |
Property ID : CWB1529
|
|
|
|
|
| 2802 Sq Ft | 1473 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $13.5M |
Property ID : SKA766
|
|
|
|
|
| 2003 Sq Ft | 1234 Sq Ft | 3 | 4 |
| Sale | $23.8M |
Property ID : SSB3121
|
|
|
|
|
| 1800 Sq Ft | 1449 Sq Ft | 2 | 2 |
| Sale | $35M |
| Lease | $70K |
Property ID : SSB558
|
|
|
|
|
| 2400 Sq Ft | 1960 Sq Ft | 4 | 2 |
| Sale | $60M |
| Lease | $85K |
Property ID : SSB800
|
|
|
|
|
| 2300 Sq Ft | 1888 Sq Ft | 3 | 2 |
| Sale | $29M |
Property ID : SKA2492
|
|
|
|
|
| 2883 Sq Ft | 1855 Sq Ft | 4 | 3 |