
Clearwater Bay Properties CWB (FNS, TKL & RHR): Premises list in section of Clearwater Properties in HomePlus’s website are those along CWB except village houses and those listed in Silverstrand Area Properties.
| Lease | $68K |
Property ID : SPC893
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 2 |
| Sale | $50M |
| Lease | $85K |
Property ID : SSB525
|
|
|
|
|
| 2400 Sq Ft | 2164 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $42M |
| Lease | $95K |
Property ID : SSB259
|
|
|
|
|
| 1800 Sq Ft | 1475 Sq Ft | 4 | 5 |
| Sale | $35M |
Property ID : SPC2188
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 5 | 5 |
| Sale | $20M |
Property ID : CWB2627
|
|
|
|
|
| 1750 Sq Ft | 1524 Sq Ft | 3 | 2 |
| Lease | $55K |
Property ID : SPC1908
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 5 | 1 |