| Sale | $35M |
| Lease | $70K |
Property ID : SKA3306
|
|
|
|
|
| 1985 Sq Ft | 1562 Sq Ft | 2 | 2 |
| Sale | $50M |
| Lease | $68K |
Property ID : SSB827
|
|
|
|
|
| 2505 Sq Ft | 1902 Sq Ft | 4 | 2 |
| Sale | $78M |
| Lease | $180K |
Property ID : SKA591
|
|
|
|
|
| 5368 Sq Ft | 3352 Sq Ft | 3 | 1 |
| Sale | $35M |
| Lease | $68K |
Property ID : SPS2509
|
|
|
|
|
| 1750 Sq Ft | 1750 Sq Ft | 4 | 3 |
| Lease | $58K |
Property ID : SPS2938
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 4 |
| Lease | $80K |
Property ID : SPC2127
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 5 | 2 |