| Lease | $58K |
Property ID : SPC2821
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 5 |
| Sale | $27M |
| Lease | $60K |
Property ID : SPS2682
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 3 | 2 |
| Sale | $40M |
| Lease | $90K |
Property ID : SPC2942
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 5 |
| Lease | $65K |
Property ID : CWB2345
|
|
|
|
|
| - | 1837 Sq Ft | 4 | 2 |
| Lease | $45K |
Property ID : CWB490
|
|
|
|
|
| 1680 Sq Ft | 1250 Sq Ft | 3 | 2 |
| Lease | $80K |
Property ID : SPC481
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 5 | 2 |