| Sale | $27M |
| Lease | $54K |
Property ID : SPS3273
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $85M |
| Lease | $85K |
Property ID : CWB2209
|
|
|
|
|
| 2636 Sq Ft | 2119 Sq Ft | 4 | 2 |
| Lease | $28K |
Property ID : SPS2932
|
|
|
|
|
| 1400 Sq Ft | 1400 Sq Ft | 3 | 3 |
| Lease | $73K |
Property ID : SSB452
|
|
|
|
|
| 2916 Sq Ft | 2057 Sq Ft | 4 | 2 |
| Lease | $38K |
Property ID : SPC553
|
|
|
|
|
| 1400 Sq Ft | 1400 Sq Ft | 3 |
| Sale | $42M |
| Lease | $80K |
Property ID : MRC1205
|
|
|
|
|
| 2391 Sq Ft | 1918 Sq Ft | 4 | 4 |