| Lease | $53K |
Property ID : SPS3316
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $15.8M |
| Lease | $45K |
Property ID : SPS469
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 5 | 2 |
| Sale | $25M |
| Lease | $65K |
Property ID : SSB641
|
|
|
|
|
| 1800 Sq Ft | 1449 Sq Ft | 3 | 4 |
| Sale | $29M |
| Lease | $70K |
Property ID : CWB204
|
|
|
|
|
| 2308 Sq Ft | 1925 Sq Ft | 3 | 4 |
| Sale | $92M |
| Lease | $168K |
Property ID : SSB3314
|
|
|
|
|
| 3558 Sq Ft | 2162 Sq Ft | 4 | 5 |
| Lease | $53K |
Property ID : CWB826
|
|
|
|
|
| 2232 Sq Ft | 1822 Sq Ft | 3 | 2 |