| Sale | $29.8M |
| Lease | $78K |
Property ID : SPS3323
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $21M |
| Lease | $45K |
Property ID : SPS1194
|
|
|
|
|
| 1750 Sq Ft | 1750 Sq Ft | 5 | 4 |
| Sale | $12.8M |
| Lease | $38K |
Property ID : SPC2579
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 5 |
| Sale | $35M |
| Lease | $70K |
Property ID : SSB558
|
|
|
|
|
| 2400 Sq Ft | 1960 Sq Ft | 4 | 2 |
| Sale | $22M |
| Lease | $45K |
Property ID : SPS419
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 3 | 1 |
| Sale | $60M |
| Lease | $85K |
Property ID : SSB800
|
|
|
|
|
| 2300 Sq Ft | 1888 Sq Ft | 3 | 2 |