Sai Kung Hebe Haven Restaurant Shop SPS3078
Sai Kung
Property ID
SPS3078
Post ID
209049
13/05/2026
|
| Gross Area | 1730 Sq Ft |
| Saleable Area | 1730 Sq Ft |
| Roof Top Area | 700 sq. ft |
| Main Type | Shop |
| Additional Type | |
| Roof Top Area | 700 sq.ft |
| Balcony/ Terrace | 1 |
| View | Sea / Mountain View |
| Roof Top | 1 |
| Internet | Available |
| Gas | LP Gas |
| Public Bus Station | Available |
| Public Mini Bus Station | Available |
Property ID : SPS3334
Contact us for pricing| Sale | $28.5M |
| Lease | $70K |
Property ID : SKA1540
|
|
|
|
|
| 2638 Sq Ft | 1691 Sq Ft | 4 | 3 |
| Lease | $50K |
Property ID : SPS1180
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 3 |
| Lease | $95K |
Property ID : MRC1280
|
|
|
|
|
| 2554 Sq Ft | 1945 Sq Ft | 4 | 3 |