Sai Kung Tsam Chuk Wan Twin Flat SPS2967
Sai Kung
Property ID
SPS2967
Post ID
210846
27/03/2024
|
| Gross Area | 1400 Sq Ft |
| Saleable Area | 1400 Sq Ft |
| Roof Top Area | 700 sq. ft |
| Main Type | Village House |
| Additional Type | Twin Flats Village House |
| Roof Top Area | 700 sq.ft |
| Balcony/ Terrace | 2 |
| View | Sea / Mountain View |
| Living Rooms | 1 |
| Dining Rooms | 1 |
| Kitchens | Open Kitchen |
| Ensuite Bedrooms | 1 |
| Regular Bedrooms | 2 |
| Guest Bathrooms | 1 |
| Family Bathrooms | 3 |
| Roof Top | 1 |
| Internet | Available |
| Gas | LP Gas |
| Public Mini Bus Station | Available |
| Pre-School | Woodland Sai Kung Pre-School Hong Kong Academy (HKA) Wu Kai Sha Kindergarden (ESF) |
Property ID : SPS3334
Contact us for pricing| Sale | $19.8M |
| Lease | $50K |
Property ID : SPC3248
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 3 | 3 |
| Sale | $22M |
| Lease | $45K |
Property ID : SPS419
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 3 | 1 |
| Sale | $12.8M |
| Lease | $33K |
Property ID : SSB2715
|
|
|
|
|
| 850 Sq Ft | 681 Sq Ft | 3 | 1 |