Clearwater Bay Coastal Town House SPC543
Clear Water Bay
Property ID
SPC543
Post ID
214466
24/05/2024
|
| Gross Area | 1305 Sq Ft |
| Saleable Area | 1305 Sq Ft |
Facebook Link : Connect Us for More
| Main Type | Village House |
| Additional Type | Town House |
| View | Sea / Mountain View |
| Living Rooms | 1 |
| Dining Rooms | 1 |
| Kitchens | Open Kitchen |
| Ensuite Bedrooms | 4 |
| Guest Bathrooms | 1 |
| Family Bathrooms | 4 |
| Car Park | 1 |
| Internet | Available |
| Gas | LP Gas |
| Pre-School | Sunshine House International Pre-school Hong Kong Abacus International Kindergarten (ESF) Shrewsbury International School |
| Primary School | Clear Water Bay Primary School (ESF) Shrewsbury International School |
| Secondary School | Hong Kong Adventist College Cheng Chek Chee Secondary School Creative Secondary School |
| University | The Hong Kong University of Science and Technology |
Property ID : MRC2573
Contact us for pricing| Sale | $14M |
| Lease | $42K |
Property ID : SPS2729
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 6 | 4 |
| Sale | $15.2M |
| Lease | $42K |
Property ID : CWB3207
|
|
|
|
|
| - | 906 Sq Ft | 3 | 1 |
| Sale | $18M |
| Lease | $43K |
Property ID : FNS1173
|
|
|
|
|
| 1368 Sq Ft | 1116 Sq Ft | 2 | 1 |