| Sale | $14M |
| Lease | $45K |
Property ID : SPS999
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $32M |
Property ID : MRC379
|
|
|
|
|
| 1885 Sq Ft | 1371 Sq Ft | 3 | 2 |
| Sale | $13.28M |
Property ID : SPS3255
|
|
|
|
|
| 1750 Sq Ft | 1750 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $19.8M |
Property ID : SPC2838
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 5 | 3 |
| Sale | $14M |
Property ID : SPS1764
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 4 |
| Sale | $6.5M |
| Lease | $15K |
Property ID : SPS3062
|
|
|
|
|
| 700 Sq Ft | 700 Sq Ft | 2 |
| Sale | $55M |
Property ID : SSB2483
|
|
|
|
|
| 2978 Sq Ft | 2127 Sq Ft | 4 | 2 |
| Sale | $75M |
Property ID : SSB1367
|
|
|
|
|
| 3500 Sq Ft | 3051 Sq Ft | 5 | 4 |
| Sale | $63.8M |
Property ID : SSB3288
|
|
|
|
|
| 2900 Sq Ft | 2352 Sq Ft | 5 | 3 |
| Sale | $34.8M |
| Lease | $78K |
Property ID : SSB2557
|
|
|
|
|
| 2325 Sq Ft | 1702 Sq Ft | 5 | 3 |
Property ID : SPS3334
Contact us for pricing