| Sale | $11.8M |
| Lease | $30K |
Property ID : SPS2515
|
|
|
|
|
| 1200 Sq Ft | 1200 Sq Ft | 3 | 2 |
| Sale | $16.8M |
Property ID : SPC1748
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 2 |
| Lease | $25K |
Property ID : SSB2876
|
|
|
|
|
| 1400 Sq Ft | 1242 Sq Ft | 3 | 1 |
| Sale | $17M |
Property ID : SPS714
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 4 |
| Sale | $60M |
Property ID : SKA3254
|
|
|
|
|
| 2475 Sq Ft | 1981 Sq Ft | 5 | 5 |
| Sale | $39M |
Property ID : SPC811
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 5 |
| Lease | $46.8K |
Property ID : SPS2786
|
|
|
|
|
| 1900 Sq Ft | 1900 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $8.5M |
Property ID : SKA2531
|
|
|
|
|
| - | 695 Sq Ft | 2 |
| Sale | $12.8M |
Property ID : SKA2588
|
|
|
|
|
| 881 Sq Ft | 881 Sq Ft | 3 | 1 |
| Sale | $8.8M |
Property ID : SKA2245
|
|
|
|
|
| 662 Sq Ft | 662 Sq Ft | 2 |
Property ID : SPS3334
Contact us for pricing