| Lease | $35K |
Property ID : SPS2969
|
|
|
|
|
| 1400 Sq Ft | 1400 Sq Ft | 5 | 1 |
| Sale | $19.8M |
| Lease | $50K |
Property ID : SPC3248
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 3 | 3 |
| Sale | $22M |
Property ID : SPS2138
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 3 | 4 |
| Sale | $60M |
Property ID : CWB1720
|
|
|
|
|
| 5003 Sq Ft | 3126 Sq Ft | 5 | 4 |
| Sale | $11.38M |
Property ID : CWB2498
|
|
|
|
|
| 1387 Sq Ft | 1122 Sq Ft | 3 | 1 |
| Sale | $23M |
Property ID : SPS2546
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 5 | 3 |
| Sale | $35M |
| Lease | $75K |
Property ID : SPC2188
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 5 | 5 |
| Lease | $128K |
Property ID : SKA618
|
|
|
|
|
| 2865 Sq Ft | 2299 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $22.9M |
Property ID : MRC1579
|
|
|
|
|
| 1898 Sq Ft | 1406 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $26M |
Property ID : MRC1304
|
|
|
|
|
| 1898 Sq Ft | 1406 Sq Ft | 5 | 1 |
Property ID : SPS3334
Contact us for pricing