| Lease | $48K |
Property ID : SPS3298
|
|
|
|
|
| 1050 Sq Ft | 1050 Sq Ft | 2 | 2 |
| Sale | $18.9M |
Property ID : SPC2951
|
|
|
|
|
| 1400 Sq Ft | 1400 Sq Ft | 3 | 1 |
| Sale | $13.88M |
| Lease | $28.8K |
Property ID : SPS2751
|
|
|
|
|
| 1400 Sq Ft | 1400 Sq Ft | 3 | 1 |
| Sale | $15M |
Property ID : SPS2708
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 2 |
| Sale | $13M |
| Lease | $40K |
Property ID : SPS1230
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $27.5M |
Property ID : SPC3294
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 5 | 1 |