
Clearwater Bay Properties CWB (FNS, TKL & RHR): Premises list in section of Clearwater Properties in HomePlus’s website are those along CWB except village houses and those listed in Silverstrand Area Properties.
| Sale | $38M |
Property ID : SSB1234
|
|
|
|
|
| 2200 Sq Ft | 1893 Sq Ft | 3 | 2 |
| Sale | $25M |
| Lease | $65K |
Property ID : SPC1997
|
|
|
|
|
| 1750 Sq Ft | 1750 Sq Ft | 4 | 2 |
| Sale | $32M |
| Lease | $70K |
Property ID : CWB1529
|
|
|
|
|
| 2802 Sq Ft | 1473 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $29M |
Property ID : SPC946
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 5 | 2 |
| Sale | $12.8M |
| Lease | $38K |
Property ID : SPC2579
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 5 |
| Sale | $13M |
Property ID : CWB2920
|
|
|
|
|
| 1371 Sq Ft | 1147 Sq Ft | 2 | 1 |