
Clearwater Bay Properties CWB (FNS, TKL & RHR): Premises list in section of Clearwater Properties in HomePlus’s website are those along CWB except village houses and those listed in Silverstrand Area Properties.
| Lease | $32K |
Property ID : SPC337
|
|
|
|
|
| 1050 Sq Ft | 1050 Sq Ft | 3 | 2 |
| Sale | $25M |
Property ID : CWB2662
|
|
|
|
|
| 2802 Sq Ft | 1473 Sq Ft | 4 | 2 |
| Sale | $55M |
| Lease | $86.8K |
Property ID : SSB1133
|
|
|
|
|
| 2200 Sq Ft | 1962 Sq Ft | 4 | 2 |
| Sale | $99.8M |
| Lease | $200K |
Property ID : SSB2542
|
|
|
|
|
| 2343 Sq Ft | 2343 Sq Ft | 4 | 5 |
| Sale | $36M |
Property ID : CWB608
|
|
|
|
|
| 2466 Sq Ft | 1926 Sq Ft | 3 | 3 |
| Sale | $22M |
Property ID : CWB3247
|
|
|
|
|
| 2400 Sq Ft | 2140 Sq Ft | 4 | 1 |