| Sale | $12.5M |
| Lease | $33K |
Property ID : SPS3113
|
|
|
|
|
| 1400 Sq Ft | 1400 Sq Ft | 2 | 3 |
| Sale | $30M |
Property ID : SKA747
|
|
|
|
|
| 2046 Sq Ft | 1518 Sq Ft | 3 | 2 |
| Lease | $88K |
Property ID : SPC2306
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $13.8M |
| Lease | $39K |
Property ID : SPC2833
|
|
|
|
|
| 1776 Sq Ft | 1776 Sq Ft | 4 | 2 |
| Lease | $60K |
Property ID : SSB596
|
|
|
|
|
| 2073 Sq Ft | 1794 Sq Ft | 3 | 2 |
| Sale | $70M |
| Lease | $88K |
Property ID : SPC2856
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 5 | 2 |