| Lease | $28K |
Property ID : SSB2349
|
|
|
|
|
| 867 Sq Ft | 694 Sq Ft | 2 | 2 |
| Sale | $26.8M |
| Lease | $88K |
Property ID : SPS1036
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 3 | 3 |
| Sale | $55M |
| Lease | $80K |
Property ID : SKA851
|
|
|
|
|
| 3748 Sq Ft | 2371 Sq Ft | 3 | 4 |
| Lease | $40K |
Property ID : SPC3280
|
|
|
|
|
| 1400 Sq Ft | 1400 Sq Ft | 3 | 1 |
| Sale | $18M |
| Lease | $45K |
Property ID : SPS1077
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 2 |
| Sale | $16.8M |
| Lease | $42K |
Property ID : SKA1354
|
|
|
|
|
| 1840 Sq Ft | 1212 Sq Ft | 3 | 2 |