| Sale | $14M |
| Lease | $45K |
Property ID : SPS999
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $6.5M |
| Lease | $15K |
Property ID : SPS3062
|
|
|
|
|
| 700 Sq Ft | 700 Sq Ft | 2 |
| Sale | $29.98M |
| Lease | $68K |
Property ID : SKA3165
|
|
|
|
|
| 2068 Sq Ft | 1588 Sq Ft | 4 | 2 |
| Lease | $45K |
Property ID : SPS2111
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 3 |
| Lease | $55K |
Property ID : FNS551
|
|
|
|
|
| 1375 Sq Ft | 1147 Sq Ft | 4 | 2 |
| Sale | $15.8M |
| Lease | $48K |
Property ID : FNS587
|
|
|
|
|
| 1368 Sq Ft | 1182 Sq Ft | 3 | 1 |