| Sale | $13.88M |
| Lease | $28.8K |
Property ID : SPS2751
|
|
|
|
|
| 1400 Sq Ft | 1400 Sq Ft | 3 | 1 |
| Sale | $13M |
| Lease | $40K |
Property ID : SPS1230
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $65M |
| Lease | $100K |
Property ID : SKA2431
|
|
|
|
|
| 4633 Sq Ft | 2901 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $14.8M |
| Lease | $34K |
Property ID : SPS539
|
|
|
|
|
| 1400 Sq Ft | 1400 Sq Ft | 5 | 2 |
| Lease | $30K |
Property ID : SPC2814
|
|
|
|
|
| 1080 Sq Ft | 1080 Sq Ft | 3 | 1 |
| Sale | $14M |
| Lease | $30K |
Property ID : SPS310
|
|
|
|
|
| 1400 Sq Ft | 1400 Sq Ft | 3 | 1 |