| Sale | $15M |
| Lease | $40K |
Property ID : SPS2000
|
|
|
|
|
| 2100 Sq Ft | 2100 Sq Ft | 4 | 2 |
| Lease | $28K |
Property ID : SPC3312
|
|
|
|
|
| 1400 Sq Ft | 1400 Sq Ft | 4 | 1 |
| Lease | $68K |
Property ID : SKA1218
|
|
|
|
|
| 2940 Sq Ft | 2153 Sq Ft | 4 | 2 |
| Sale | $17.5M |
| Lease | $42K |
Property ID : SPS2059
|
|
|
|
|
| 1800 Sq Ft | 1800 Sq Ft | 4 | 3 |
| Sale | $38M |
| Lease | $65K |
Property ID : SSB0041
|
|
|
|
|
| 2291 Sq Ft | 1780 Sq Ft | 3 | 2 |
| Lease | $70K |
Property ID : SSB3310
|
|
|
|
|
| 1500 Sq Ft | 1180 Sq Ft | 3 | 1 |